Kto rozumie, nech porozumie

Autor: Mária Ritomská | 16.4.2017 o 18:30 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  109x

Zamestnáme všetkých občanov, ktorí každý rok opúšťajú stredné s vysoké školy. Ochránime všetkých občanov vo veku 45 rokov a viac pred prepustením z práce, ktoré je nezákonné až po dobu ich odchodu do dôchodku.

Inštitút ochrany ústavných práv nepozná pojem zraniteľný odberateľ, pretože vďaka akreditačnému výboru táto obava štátu zanikne s odstránením chudoby a zvýšením zamestnanosti. Len pre prieťahy opozície a koalície v parlamente, je dnes ešte nezamestnanosť .
Akreditačný výbor vie zrealizovať a zároveň ukázať Úradu práce a Inšpektorátom práce, ako sa zamestnanosť zabezpečuje a ako sa zamestnávateľ zákonným spôsobom kontroluje, aby občan ako zamestnanec akejkoľvek firmy bol chránený zákonom a netrpel politickými zmenami.
Akreditačný výbor má tieto pracovné odvetvia:
a. Školstvo
b. Zdravotníctvo
c. Poľnohospodárstvo ( všetky odvetvia hospodárstva a hospodárenia)
d. Priemysel
e. Veda
f. Obrana štátu, armáda, polícia, kontrolné armádne a policajné zložky, domobrana a skupina na ochranu Ústavy SR a ochrany pred zánikom štátu. ( justícia a súdnictvo).

Štúdium logiky a politickej stratégie na ochranu Ústavy SR ( tu sa zameriavame na národné povedomie, kultúru, folklór, všetky odvetvia relaxu -šport, umenie, pôsobenie v nevýrobnej sfére, ktoré občanom pomáha zbaviť sa pracovného preťaženia a ochrana rodiny)Je zbytočné, aby mladí ľudia opúšťali našu krajinu, keď môžu nájsť uplatnenie doma, a to hneď po skončení štúdia na SŠ alebo VŠ. Podporovať strednú a staršiu generáciu, ktorá odchodom do dôchodku odovzdá svoje skúsenosti následníkom, ale bez finančnej ujmy, či ohrozenia na účelového vypovedania zo zamestnania za nepotrebnosť na pracovisku pre svoj vek, a to tesne pred odchodom do dôchodku ( je jedno či deň alebo 10 rokov pred odchodom na dôchodok) alebo z korupčných dôvodov.
Akreditačný výbor Inštitútu ochrany ústavných práv chce spolupracovať s občanmi, ktorí chcú podporiť zmeny života občanov na Slovensku riešeniami a nie nekonečnými politickými témami sa prizerať ako sa nič na Slovensku nezlepšuje. Akreditačný výbor Inštitútu ochrany ústavných práv môže byť samostatný úrad, ktorý vie zmeny spoločnosti zrýchliť a nedostatky odstrániť a preto považuje za potrebné a za česť ak by sa zodpovedný a odvážny občan stal členom akreditačného výboru, do ktorého sú pozývaní odborníci z celého Slovenska, aby si zvolili svojho predsedu.

Akreditačný výbor Inštitútu ochrany ústavných práv potom ľahšie zmení financovanie potrebných rezortov, ktoré sa vystavujú riziku zániku a zároveň Akreditačný výbor Inštitútu ochrany ústavných práv dokáže zvýšiť nielen vzdelanostnú úroveň obyvateľstva, ale aj finančné ohodnotenia zamestnaných a tak vlastne ústavne potvrdí ochranu zamestnania a docieli význam životnej úrovne, ktorá je v Ústave označovaná ako ,, dôstojný život“, ale nemá presnú špecifikáciu.https://www.mobbing-bossing.eu/


Návrh ,, programového vyhlásenia vlády – podľa potrieb občanov Slovenska”
Bod č.1. Zloženie vlády. Treba tam teda skúsených ľudí, ktorí zažili bezprávie a vedia ako ho zmeniť a občanov chrániť. Treba retroaktívny zákon, retribučný zákon a kontrolu všetkých neplatných zmlúv, ktoré vznikli počas obdobia bezprávneho manipulovania s občanmi.
Bod č.2. Príkaz médiám a podmienka vlastník je štát, štát sú občania. Poctivosť a zodpovednosť a mimoriadne vysielania na nasmerovanie občanov k dosiahnutiu všeobecného blaha a spokojnosti.
Bod č.3. Výnimočný stav ( polícia, armáda, tajné služby, štátna kontrola, zrušenie nezávislosti súdov, daňový audit , nová mena, štátna starostlivosť)
Bod č.4. Sčítanie obyvateľstva ( nové doklady, práca, verejná kontrola, peniaze, spôsob platieb, výchovný a obnovný proces bezdomovcov, alkoholikov, narkomanov, cigánov)
Bod č.5. Práca , príjem,(príjem okamžite po prvom mesiaci , výmena peňažnej meny, ale bez výmenného kurzu ( každému rovnako po 300.000,- v novej mene po splnení podmienok ) + audity ( všetky dlhy osobné, firemné, zrušené)Bod č.6. Štátna dotácia do každého rezortu 1.miliarda v novej mene. ( je asi 6.000 rezortov + do každej nemocnice a školy podľa potreby)
Bod č.7. Likvidácia starých budov a konštrukcii, recyklácia materiálu, realizácia a výroba nových technológii. Podpora výrobných procesov, obnova výroby a poľnohospodárstva, úvery s 0%-ným úrokom, ochrana detí, vzdelania mládeže a ochrana starých a nevládnych občanov.
Bod č. 8. Peniaze na účet každému občanovi, ktorý má minimálne 18 rokov, s platnosťou používania na 101. deň od získania nového dokladu totožnosti.
Bod. č. 9. Verejné – mediálne vysielané súdy vlastizradcov, kolaborantov a podvodníkov, či nájomných vrahov, oligarchov, ktorí sa podieľali na genocíde občanov počas celého štvrťstoročia. + odvysielanie odškodného občanom, za 27 rokov života v neslobode v bezprávnom štáte. Podmienky vyplatenia.
Bod č. 10. Celonárodné referendum o vine a treste mediálne odsúdených zločincov.

Kto rozumie, nech porozumie. A nebojte sa, píšte na ioupriesenia@gmail.com

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Galkova kauza odpočúvania trvá roky, súdy ju nechcú riešiť

Obžaloba na bývalého šéfa Vojenského obranného spravodajstva Pavla Brychtu leží na súde od februára 2016. Najvyšší súd mu teraz prikázal konať.

KOMENTÁRE

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny zmizne.


Už ste čítali?